aysberg grup

Aysberg Teknik Servis Hizmetleri 2004 yılında rahmetli Sedat Savaş tarafından kurulmuştur.

Kurucumuz Sedat Savaş’ın turizm yatırımlarını yakından takip etmesi sonucu özellikle İstanbul tarihi yarım ada bölgesinde bulanan otellerin VRF sistemi satışı ve kurulumunu yaparak müşterilerine sunduğu yüksek verimlilik, düşük arıza oranı, hızlı servis ağıyla bölgesinde güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Aldığımız mirasın yükünü bilerek çalışmalarımıza tüm inancımızla devam etmekteyiz.

Aysberg teknik kurulduğu yıldan itibaren müşteri odaklı, titiz çalışması sonrasında kısa sürede adından söz ettirir hale gelmiştir.

2014 yılında kurucumuz Sedat Savaş’ın vefatından sonra şirketimiz Sedat Bey’in oğlu Kaan Savaş’ın liderliğinde kuruluş ilkesine bağlı olarak çalışmasına devam etmektedir.

Firmamız her biri kendi alanlarında deneyimli ve uzman kadrosuyla, verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış, oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir şirket haline gelmiştir.

Firmamız başta VRV multi inverter merkezi klima sistemleri olmak üzere dünyanın lider klima markasının yetkili bayiliği ve servisliğinin yanında, klima santralleri, soğutma grupları, fan-coil, havalandırma, otomasyon entegrasyonu çözümleri vb. sistemlerin kurulumu satışı, satış sonrası servisleri konularında da hizmet vermektedir. Başarılı, konusunda uzman personeli sayesinde proje çözümleri ve satış sonrası hizmet sunan firmamız, yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip bu sektöründe ciddi fark oluşturmayı başarmıştır.